Děti z brněnské SOS dětské vesničky proniknou do tajů animace

Animáky, animáky, animáky! Po návštěvě lektorů z Univerzitní kino Scala, kteří učí děti rozpohybovat fantazii a vytvořit animovaný film, se zkrátka v brněnské SOS dětské vesničce o ničem jiném nemluví. Jestli z toho bude nový Trnka nebo Pojar se ještě uvidí, už dnes je ale jasné, že to děti děsně baví.

Celkem tři animační dílny, během kterých děti proniknout do tajů animovaného filmu, čekají děti v brněnské SOS dětské vesničce. Animační dílny vznikly v rámci spolupráce s Univerzitním kinem Scala. Probíhají každý druhý pátek a lektoři ze Scaly stráví ve vesničce vždy celé odpoledne.

V průběhu listopadu proběhne i slavnostní promítání dětských krátkých filmů přímo v Univerzitním kině Scala na velkém plátně.

Máme se na co těšit! A vy taky.