Aukce fotografií a dětských obrázků vynesla SOS dětským vesničkám 90 tisíc korun

Poslední květnový den se v Jindřišské věži dražily fotografie z kolekce nazvané Všechny krásy Prahy, poskládané ze snímků deseti nejlepších fotografů publikujících na webu MilujuPrahu.cz. Sbírku doplnily také malby na plátně, jejichž autory byly samy děti z SOS dětských vesniček. Aukce vynesla 90.700 Kč, které podpoří pražské zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc SOS Sluníčko.

Soubor 26 fotografií zachycujících známá panoramata i skrytá zákoutí Prahy vynesl SOS dětským vesničkám 75.100 Kč. Dětské kresby, zobrazující nejznámější pražské památky, ale také korunovační klenoty nebo Karla IV., se vydražily za 15.600 Kč.