Děti si užily výtvarnou dílničku ve velikonočním duchu

Ve čtvrtek 14. dubna se prostory naší pobočky v Zábřehu na Moravě proměnily ve výtvarnou dílničku, kam zavítali děti z rodin, kterým v oblasti pomáháme. Tématem pravidelného společného tvoření byly tentokrát blížící se Velikonoce a nastupující jaro. Během nabitého odpoledne si děti na celkem čtyřech stanovištích postupně vyrobily nejrůznější velikonoční ozdoby a dekorace, jako například stojan na tužky s velikonoční tematikou a podobně.

Děti si tak nenásilnou formou procvičily sebeobsluhu, podpořily sociální kontakty, zvýšily si sebevědomí, zlepšily spolupráci s vrstevníky i hygienické návyky. Po kreativní zábavě navíc všechny čekala zasloužená odměna v podobě společného oběda, ke kterému se servírovala pizza pro každého.