Děti strávily víkend v kouzelném prostředí Rychlebských hor

Když v polovině října vyrazíte na tři dny do Rychlebských hor, určitě se nudit nebudete. Když s vámi navíc jede parta bezva kamarádů, kteří jsou pro každou legraci, čeká vás zábava od rána do večera, přesně jako děti z našeho zábřežského SOS Kompasu.

Sociálně aktivizační služba SOS Kompas, která poskytuje služby rodinám ohroženým odebráním dětí v Zábřehu a blízkém okolí, uspořádala pro děti víkendový pobyt v samém srdci Rychlebských hor.

Od 5. do 7. října čekala v lázních Lipová spousta legrace a společné zábavy. V pátek se navzájem seznamovali při výrobě netopýrů a duchů, v sobotu si hrály na hřišti, podnikli výlet na Lesní bar v jehož průběhu plnily zábavné úkoly a zapisovaly jejich plnění do kartiček, po večeři pak absolvovaly stezku odvahy v maskách. V neděli pak bylo na programu vyrábění panáčků z listí, zvířátek z kaštanů a děti také dostaly dostaly diplomy a medaile. Zlatým hřebem pobytu pak byla kromě vynikajícího oběda návštěva místního Faunaparku.