Ježíšek naděloval v SOS Sluníčku

Děti z karlovarských SOS Sluníček trávily předvánoční dny přípravou na návštěvu čertů, které obměkčily bezvadně připravenými básničkami, ale především vyhlížením Ježíška. Psaly a malovaly mu svá přání, zdobily domečky i stromeček a pekly cukroví. Když nadešel den D, každý sluníčkový obyvatel našel díky dobrým lidem pod stromečkem přesně to, co si přál, třeba mobil nebo dokonce freestylové jízdní kolo. Tříletý Šimon šel na Štědrý večer spát se svým vlastním obrovským plyšovým medvědem. Dvacetiměsíční Anička však dostala ten největší dárek: po několikaměsíčním pobytu v SOS Sluníčku si rozbalovala dárečky již ve své vlastní rodině.

Zimní prázdniny pak děti poctivě čerpaly nové síly u pohádek a dobrot. Vyrazily si s tetami do kina a na procházky do svátečně vyzdobeného a rozsvíceného města. Návrat zpět do školy jim zpříjemnila sněhová nadílka, která Karlovy Vary zasypala. Volné chvilky teď děti tráví bobováním, stavěním sněhuláků a závody o červenější tváře a zmáčenější oteplováky.
Děkujeme všem, kteří nám pomohli a stále pomáhají plnit dětem jejich sny a přání!