Kampaň Oplať úsměv pomáhá SOS dětským vesničkám

Značka Orbit spustila novou charitativní kampaň s názvem OPLAŤ ÚSMĚV. Kromě osvěty o významu dentální hygieny u dětí je jejím smyslem prostřednictvím SOS dětských vesniček pomoci chránit úsměvy ohrožených dětí.

V období od 1. 4. do 15. 5. 2016 poputuje na pomoc dětem v SOS dětských vesničkách 1 % z ceny všech prodaných žvýkaček bez cukru z portfolia značky Orbit. Shromážděné finanční prostředky budou využity na rekonstrukci domů v SOS vesničkách, kde společně s pěstouny žijí děti, které nemohou vyrůstat ve vlastní rodině, a také na zajištění preventivní péče děti v ohrožených rodinách v rámci programu SOS Kompas. V rámci kampaně bude také značka Orbit vzdělávat děti i sociální pracovníky v oblasti dentální hygieny a zajistí potřebné vybavení pro péči o zdravý úsměv v podobě dentálních balíčků.

Patronkou projektu je moderátorka a modelka Iva Kubelková, která říká: „Jako matka vnímám úsměv svých dětí jako něco nesmírně důležitého a také si uvědomuji důležitost zdravého úsměvu v soukromém i pracovním životě. Zároveň jsem přesvědčena, že nárok na úsměv mají všechny děti. Skrze kampaň OPLAŤ ÚSMĚV značky Orbit může každý z nás rozzářit nejeden úsměv a pomoci dětem, které v životě neměly tolik štěstí.“

O kampani OPLAŤ ÚSMĚV je možné se více dozvědět zde.