Kampaň Oplať úsměv vynesla SOS dětským vesničkám 832 645 Kč

Každé dítě si zaslouží úsměv. A proto Orbit letos znovu podpořil SOS dětské vesničky starající se o znevýhodněné děti. Během měsíce a půl jste společně na dětské úsměvy nasbírali úžasných 832 645 Kč!

Nashromážděné finanční prostředky přispějí na mzdy sociálních pedagogů a poputují i na kompletní rekonstrukci koupelen v brněnské pobočce SOS dětských vesniček, aby byly zlepšeny podmínky nejen pro dentální hygienu.

Nad rámec vybrané částky pak značka Orbit v rámci kampaně připravila pro děti již před letními prázdninami workshopy, na kterých si pod dohledem týmu dentálních hygienistek vyzkoušely zásady správného čištění zubů a odnesly si potřebné pomůcky v podobě dentálních balíčků. Děti zároveň při této příležitosti navštívila i Iva Kubelková a slovenský tanečník a choreograf Laci Strike, kteří rozezpívali a roztančili všechny zúčastněné.