SOS dětské vesničky startují školení pěstounů pečujících o děti s poruchou attachmentu

Na podzim ohlášené školení pěstounů pečujících o děti s poruchou citové vazby začne v první polovině února úvodním modulem, který zájemcům poskytne vhled do příčin chování dětí v náhradní péči a pomůže jim pochopit jejich obranné strategie a zaměří se také na léčivé momenty ve vztahu s dětmi v náhradní rodinné péči.

Na tento úvodní modul pak naváže série vzdělávacích modulů zaměřených na konkrétní aspekty poskytování terapeutické pěstounské péče a péče pro děti se specifickými potřebami, včetně seminářů zaměřených na konkrétní terapeutické techniky, jejichž užití v praxi bude možné reflektovat s využitím odborných supervizí.

Podrobné informace + přihlášku k aktuálnímu školení najdete ZDE.