Ukrajinské děti už chodí do škol

Tři čtvrtiny dětí školního věku z ukrajinských pěstounských rodin, kterým pomáháme, už chodí do českých škol. Vedle toho ale většina z nich plní také úkoly z online výuky svých ukrajinských škol. Počítají totiž s tím, že se co nejdříve vrátí domů.

To, že mají na čem sledovat on-line výuku, že mají aktovku, penál a další vybavení do české školy, že mají stůl a židli, na nichž kromě jídla zvládnou napsat i domácí úkoly… to všechno je možné díky pomoci mnoha našich partnerů. Za štědrou finanční podporu děkujeme společnostem PEPCO Česká republika, LivesportZAPA beton. Za významné věcné dary děkujeme společnostem Dormeo Česká republika, Action, Porsche Česká republika, TV Nova, DATART, Steinbach a TESCOMA .