Chci podpořit

PEČOVATEL/KA O DĚTI V SOS SLUNÍČKU KARLOVY VARY

SOS dětské vesničky hledají kolegu/kolegyni na pozici:

Hlavní pracovní poměr ve směnném provozu pro denní směny na krátký – dlouhý týden.

Co budete dělat:

  • Osobně zajišťovat celkovou péči o svěřené děti na místo jejich rodičů, a to na principech náhradní rodinné péče
  • Pečovat o zdraví dětí a jejich řádný tělesný, citový, rozumový a mravní vývoj
  • Důsledně ochraňovat zájmy svěřených dětí, usměrňovat jejich jednání a vykonávat dohled nad nimi odpovídající stupni jejich vývoje
  • Vytvářet bezpečné, citově vřelé a vlídné rodinné prostředí pro svěřené děti
  • Vykonávat administrativní činnost spojenou s pracovní pozicí
  • Spolupracovat s odborným týmem

Jaké máme požadavky:

  • Vzdělání sociálního či pedagogického směru, splňující požadavky zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, §49a
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Zkušenost s péčí o děti a jejich výchovou
  • Praxe v přímé péči o dítě
  • Psychická odolnost a fyzická zdatnost
  • Empatie a schopnost vytvořit příjemné zázemí
  • Motivace k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi, vzdělávání

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní neziskové organizaci
  • 2 týdny placeného volna navíc nad rámec řádné dovolené (celkem 30 dní ročně)
  • Další placené volno za odpracované roky
  • Stravování, káva a čaj na pracovišti zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně
  • Odměna při pracovním výročí a při odchodu do důchodu
  • Možnost mimořádné finanční odměny nad rámec mzdy
  • Zvýhodněné krátkodobé ubytování pro zaměstnance a rodinné příslušníky při soukromých cestách do Prahy, Karlových Varů, Brna a Chvalčova
  • Dobrá dopravní dostupnost MHD a parkování zdarma podle lokality pracoviště
  • Smysluplnou práci
  • Příjemnou atmosféru v organizaci
  • Výborný kolektiv
  • Jasné vedení organizace, dostatek prostoru pro vlastní iniciativu, ocenění dobré práce
  • Stabilitu, jistotu a budoucnost organizace
  • Skloubení pracovního a soukromého života
  • Nadstandartní materiální i technické zázemí pro administrativní práci
  • Slušné a férové jednání
  • Příspěvek na vzdělávání, v případě zájmu podpora dalšího vzdělávání formou kvalifikační dohody

Termín nástupu: leden 2025

Forma: hlavní pracovní poměr ve směnném provozu

Místo pracoviště: SOS Sluníčko, Svatošská 274, Karlovy Vary 360 07

Více informaci u ředitelky ZDVOP Karlovy Vary, p. Romany Filkové (tel. 604 698 624).

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Pečovatel/ka o děti pro SOS dětské vesničky na HPP zašlete nám Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce na: tereza.cechova@sos-vesnicky.cz.